Новини

Зимовий набір до польських Університетів триває! Початок навчання — березень 2024 детальніше>>>

 

27 Листопада, 2023
ВУЗИ ВРОЦЛАВА
ВУЗИ ВРОЦЛАВА

Мрієте навчатись в Польщі, але не знаєте з чого почати? Можливо, варто спершу зібрати максимум інформації?

Наша рубрика "ОБИРАЄМО СВОЄ" допоможе Вам познайомитись з нашими вузами - партнерами. А їх у нас понад 60! Які факультети, яка вартість навчання, місія вузу?
Ну що ж, знайомимось та обираємо?!

ВУЗИ ВРОЦЛАВА

Вроцлавська Політехніка належить до найбільших і найкращих польських технічних університетів. У вузі навчається близько тридцяти тисяч студентів на 36 факультетах. Програми навчання тісно пов’язані з науковими дослідженнями нових технологій, такими як нанотехнологія, біотехнологія, телекомунікації, телеінформатика і інформаційні системи. Навчальний заклад має сучасні лабораторії, де проводяться дослідження світового рівня, співпрацює із багатьма польськими та іноземними фірмами. Вроцлавська політехніка є також навчальним закладом, який має найбільше патентів. Факультети хімії, біомедичної інженерії, будівництва, робототехніки, космонавтики, енергетики, економіки, геодезії, оптики та багато інших. Вартість навчання 2500-4000 євро в рік.

Міжнародний Університет Логістики та Транспорту у Вроцлаві - профільний вуз у сфері ЛОГІСТИКИ

Завдяки співпраці із багатьма стратегічними партнерами – групою ESIDEC, програма навчання Університету гарантує отримання знань та навичок європейського рівня в галузі логістики, транспорту та експедиції.  Міжнародний профіль ВНЗ, численні партнери зі сфери логістики, транспорту та експедиції, дають змогу реалізувати принцип «відкритого навчання», організовуючи візитні лекції запрошених місцевих та іноземних провідних спеціалістів, а також додаткові курси.
ВНЗ має однофакультетну структуру (Факультет логістики і транспорту), на якому пропонується широкий вибір спеціальностей. Програми з логістики польською та англійською мовами навчання.

Високий рівень практичних знань забезпечується завдяки постійній співпраці з практикуючими спеціалістами, а також компаніями із сектора TSL (Транспорт, Експедиція та Логістика).
Студенти Університету мають можливість пройти стажування в місцевих і міжнародних компаніях. Більш того, завдяки програмі співробітництва, після другого року навчання, студенти можуть продовжити навчання в ICN College Business School in Nancy, Франція, додатково отримуючи диплом престижної бізнес-школи. Вартість навчання – 750- 1370 євро в рік.

Академія бізнесу у Вроцлаві - пропонує навчання на бакалавра і магістра у сфері економічних та гуманітарних наук, а також післядипломну освіту, включаючи MBA.
Основою навчання в Академії бізнесу у Вроцлаві є практика. Це означає, що особливий акцент в навчанні на всіх спеціальностях  ставиться на отримання практичних навичок, необхідних в організації і веденні бізнесу. Факультети – інформатика, логістика, управління, туризм, маркетинг, фінанси, психологія та інші.Вартість навчання 1100-1400 євро в рік.

Університет Банківської Справи у Вроцлавіналежить до групи університетів ВСБ, найбільшої в Польщі групи недержавних закладів бізнес-освіти, яка вже багато років займає високі позиції у рейтингах вищих навчальних закладів. Метою Університету є підготовка фахівців високого класу, що володіють вмінням застосовувати теоретичні знання в щоденній бізнесовій практиці.  Факультети: право, внутрішня безпека, фінанси та облік, логістика, інформатика, управління, туризм, дієтика, мікробізнес, медіа та інші. Вартість навчання – 1300-1900 євро в рік.

 Потрібна допомога у виборі вузу та допомога у вступі?

Звертайтесь! З нами поступають ВСІ!


 

Отримати вичерпні відповіді та фахові консультації стосовно освіти проживання в Польщі, ви можете у фахівців Програми «ОсвітаПоль».
Пресцентр ОсвітаПоль™
(044) 584-49-26
(097) 747-64-02
(050) 437-28-03
info@osvitapol.info
www.osvitapol.info

 

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!