Акушерство | ОсвітаПоль

Не знаєте польської? Вступайте та розпочинайте навчання українською мовою у польському ВИШІ або на річних курсах в Польщі  детальніше >>>

Назад

Факультет Акушерство в Польщі

Акушерство (фр. Accoucher — народжувати) — наука про фізіологічні та патологічні процеси, що відбуваються в організмі жінки в зв'язку з вагітністю, під час пологів, а також в післяродовий період.

Народження людини то одне з найбільших чудес світу. І майже завжди в цей момент присутні акушерки. Ця професія є однією з таких, де недостатньо лише сумлінного навчання і гарних знань. До цієї професії має бути хист і поклик серця. Акушерство є однією з найстаріших галузей медицини.

Деякі відомості з Акушерства мали народи Стародавнього Єгипту, Індії, Іудеї та ін. А. як наука Акушерство виникло у Франції, де ще в 13 ст. була відкрита палата для роділь. Серед медичних спеціальностей акушерська справа стоїть осібно: від фахівця в цій галузі в рівній мірі потрібні глибокі знання, швидкість реакції, хороше фізичне здоров'я і емоційна стійкість.

  • Акушерство
З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!