З ЧОГО ПОЧАТИ?
1 Крок перший

В рубриці «Навчання в Польщі» ознайомтесь з особливостями навчання та проживання в Польщі.

2 Крок другий

В рубриці «Університети» та «Факультети/спеціальності» оберіть освітню пропозицію що вас цікавить. Консультанти «ОсвітаПоль» радо у цьому Вам допоможуть, надаючи ретельні та фахові консультації.

3 Крок третій

Зареєструйтесь на подачу пакету вступних документів в одному з офісів ОсвітаПоль або подайте документи «online».

За 16 років — 7000 студентів!
16 років поспіль «ОсвітаПоль» допомагає українським абітурієнтам впевнено та гарантовано вступати до провідних польських університетів. Все що потрібно Вам, абітурієнтам - це подати пакет вступних документів до найближчого офісу «ОсвітаПоль» в Україні. Весь подальший процес вступу, підбору місця проживання в Польщі, відкриття студентської візи, організації приїзду та опіку протягом навчання бере на себе спеціалізована, ліцензійна та досвідчена Польсько-Українська Програма «ОсвітаПоль». Працюємо 16 років! Понад 7 000 українців завдяки «ОсвітаПоль» успішно вступили до польського навчального закладу та здобувають Європейську освіту!
Які документи потрібні для подачі попередньої заявки на вступ?

Якщо Ви навчаєтесь у випускному класі або українському ВУЗі та досі не отримали оригіналів освітніх документів, то для попередньої заявки на вступ до обраного польського університету Вам потрібно:

  • копія українського та закордонного (якщо є) паспорту абітурієнта;
  • копія свідоцтва про народження абітурієнта;
  • копія українських паспорту одного з батьків (для неповнолітніх абітурієнтів);
Коли подавати заявку на вступ?

З огляду на стрімко зростаючу популярність навчання в Польші та все більшу кількість вступників щороку, "ОсвітаПоль" надає можливість подання заявки на вступ до обраного польського університету вже з першого вересня попереднього року.

Завдяки цьому абітурієнт може буту впевненим, що для нього буде "заброньоване" місце в навчальному закладі та на факультеті, що його цікавить, а також матиме більше часу для належного приготування до процедури вступу.  

Чому варто подавати документи заздалегідь?

Почерговість подання документів також має неабияке значення при виборі місця проживання під час навчання. 

Якщо Ви серьйозно налаштовані здобувати освіту в Польщі, то не варто зволікати з рішенням, оскільки щодня сотні іноземців подають заявки на вступ до польських університетів. 

ВСТУП 2020 — ГРАФІК ПРИЙОМУ ДОКУМЕНТІВ

Документи для вступу в польські університети приймаються всіма українськими філіалами Програми «ОсвітаПоль» з 1-го вересня 2019 р. З метою уникнення черг, рекомендуємо проводити попередній запис дати та часу візиту для подачі документів. Для цього достатньо заповнити коротку форму на сайті «Розпочати вступ» або зателефонувати на інформаційну лінію за телефонами:

Підготовчі курси польської мови в Україні та Польщі.
Детальніше  
Освітні тури польськими університетами - оглядай, порівнюй, вибирай!
наступний тур 2-5 квітня реєстрація на останні місця
Детальніше  
З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!