Новини

07 Грудня, 2017
Середня зарплата в Польщі за рік виросла на 7,4%
Середня зарплата в Польщі за рік виросла на 7,4%

 

Головне статистичне управління Польщі повідомило, що у жовтні 2017 року середня заробітна платня в країні зросла на 7,4% у порівнянні з аналогічним періодом у минулому році. Без вирахування податку середня жовтнева зарплата дорівнювала 4574 злотих, що дорівнює близько 1090 євро.

За останнє десятиліття Польща помітно прискорила темпи розвитку економіки, що позитивно вплинуло на рівень життя її громадян. Європейські інвестиції спричинили сплеск розвитку різноманітних галузей, які дали нові робочі місця, гідну заробітну плату. Експерти відмічають, що ріст заробітних виплат зростає більш, ніж очікувалося. Саме у жовтні вона стала найбільшою за рік.

Одночасно зі зростанням оплати за працю зменшується рівень безробіття, який восени 2017 року досяг історично низького рівня – 4,6 % (для порівняння в Україні цей показник дорівнює близько 10%). За цим показником Польща увійшла до 5 країн Європейського союзу, які мають найнижчий рівень безробіття.

Зростання економіки зумовлює гарні передумови для молоді, яка планує навчання в Польщі. Це ще раз підтверджує перспективність здобуття польської освіти з подальшими можливостями вдалого працевлаштування і кар’єрного зросту.

 

************************************************************

Отримати вичерпні відповіді та фахові консультації, стосовно освіти в Польщі, ви можете у фахівців Програми «ОсвітаПоль».

Приймайте зважені рішення!

Прес-центр ОсвітаПоль™

(044) 584-49-26

(097) 747-64-02

(050) 437-28-03

info@osvitapol.info

www.osvitapol.info

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!