Новини

15 Травня, 2018
Акція! Мінус 1000 злотих на навчання в Суспільній Академії Наук, Варшава
Акція! Мінус 1000 злотих на навчання в Суспільній Академії Наук, Варшава

Суспільна Академія Наук (Варшава) підготувала привабливу акційну пропозицію для Вступної кампанії 2018. На абітурієнтів, які встигнуть подати документи до Академії до кінця травня, очікує знижка на перший рік навчання в розмірі 1000 злотих (близько 240 євро).

Для того щоб взяти участь у акції, потрібно у встановлений термін оплатити вступний внесок до вузу – 520 злотих, та підготувати й надіслати відповідний пакет документів.

Варто нагадати, що Суспільна Академія Наук у Варшаві є престижним приватним вищим навчальним закладом, що користується популярністю у польської молоді та іноземних студентів. Академія щорічно входить до рейтингу найкращих приватних ВНЗ Польщі, де займає місце у першій десятці.

Для впевненого, швидкого вступу до Суспільної Академії Наук, точного оформлення всіх необхідних документів звертайтесь до фахівців «ОсвітаПоль». Не втратьте можливість скористатися привабливою ціною на навчання в престижному польському вузі!

*****************************************************************

Отримати вичерпні відповіді та фахові консультації, стосовно освіти в Польщі, ви можете у фахівців Програми «ОсвітаПоль». Приймайте зважені рішення!

Прес-центр ОсвітаПоль™

(044) 584-49-26

(097) 747-64-02

(050) 437-28-03

info@osvitapol.info

www.osvitapol.info

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!