Новини

30 Січня, 2019
Зміни в системі польської освіти!
Зміни в системі польської освіти!

Реформа вищої освіти в Польщі у 2018 році внесла чималі системні зміни. Торкнулася вона й актуальних питань навчання іноземців, тому деякі зміни дуже цікаві для українських абітурієнтів, яких приваблює освіта в Польщі.

Для вступу до польських ВНЗ, як і раніше, потрібно підготувати пакет документів (у тому числі атестат про повну загальну середню освіту) та підтвердити рівень володіння польською мовою (пройти співбесіду чи надати сертифікат). Цьогорічне нововведення, яке стосується іноземних студентів, зачепило актуальну тему безкоштовного навчання. Так, абітурієнт, який надасть документ від Державної комісії з сертифікації знань польської мови як іноземної, що підтвердить знання мови на рівні С1, матиме можливість претендувати на безкоштовне навчання в державному ВНЗ Польщі. Варто зазначити, що отримати сертифікат від Державної комісії зовсім непросто, адже потрібно освоїти польську мову на досить високому рівні.

Польсько-українська програма «ОсвітаПоль», як офіційний представник кращих університетів Польщі в Україні, здатна забезпечити учнів та абітурієнтів фаховими викладачами, які підготують молодь на належному рівні до здачі іспитів. Завчасно розпочавши підготовку до вступу разом із нами, доклавши до цього максимум зусиль, кожен матиме змогу вступити до польського державного університету на безкоштовну денну форму навчання.

Наш багаторічний досвід показав, що освоїти рівень польської С1 цілком можливо за 2 роки групових мовних занять. А в разі наполегливого навчання індивідуально з професійним викладачем, оволодіти високим рівнем реально за 12-15 місяців.

Безкоштовне навчання в провідних європейських вузах – гарна мотивація для плідної роботи!

Отримати вичерпні відповіді та фахові консультації, стосовно освіти в Польщі, ви можете у фахівців Програми «ОсвітаПоль». Приймайте зважені рішення!

Прес-центр ОсвітаПоль™
(044) 584-49-26
(097) 747-64-02
(050) 437-28-03
info@osvitapol.info
www.osvitapol.info

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!