Новини

27 Лютого, 2019
Перемога нашої учениці на останньому конкурсі в МАНУ – результат вивчення польської мови з професіоналами
Перемога нашої учениці на останньому конкурсі в МАНУ – результат вивчення польської мови з професіоналами

«ОсвітаПоль» пишається досягненнями своїх студентів. Так, нещодавно наша учениця з Дніпровськї школи польської мови «ОсвітаПоль» дала привід для гордості. Рогоза Карина захистила свою науково-дослідницьку роботу на тему «Особливості найменування готелів у польській мові» в Малій академії наук України в рамках ІІ обласного етапу Всеукраїнського конкурсу й зайняла з нею почесне ІІ місце. Приємно дивує, що дівчина, учениця 11 класу, вивчає польську мову всього 6 місяців, займаючись із викладачем «ОсвітаПоль» один раз на тиждень по 3 години. Проте проявляючи наполегливість та маючи мету, досягти таких високих результатів, виявляється, можливо.

Карина позитивно озивається про Дніпровську школу та її викладачів: «Найбільше мені подобається вчитель Юлія Валентинівна, адже вона не просто навчає польської мови, а всебічно розвиває, зацікавлює та допомагає». Професіоналізм викладача помножений на наполегливість учениці дають приголомшливі результати.

Варто зазначити, що якісна підготовка з вивчення польської мови – це гарантія швидкої адаптації іноземних студентів до нового мовного середовища, проте не тільки. Освоєння мови на рівні С1 дає можливість українським абітурієнтам вступити на навчання в кращі державні університети Польщі абсолютно безкоштовно. Гарна мотивація для наполегливої праці!

Загальноукраїнський центром із вивчення польської мови «ОсвітаПоль», що працює на ринку України вже 7 років, зарекомендував себе, як високопрофесійна школа для швидкого, приємного та ефективного вивчення мови. Маючи розгалужену мережу офісів у 10 найбільших містах України та можливість надавати високопрофесійні послуги дистанційно по Skype, Центр забезпечує високий навчання для всіх бажаючих. Якщо у вашим планах навчання в Польщі, працевлаштування або подорож до цієї країни, фахові викладачі прищеплять вам любов до мови, допоможуть освоїти базові знання, а за бажанням і високий рівень С1. Досягайте високих результатів разом із нами!

Отримати вичерпні відповіді та фахові консультації, стосовно освіти в Польщі, ви можете у фахівців Програми «ОсвітаПоль». Приймайте зважені рішення!

Прес-центр ОсвітаПоль™
(044) 584-49-26
(097) 747-64-02
(050) 437-28-03
info@osvitapol.info
www.osvitapol.info

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!