Новини

10 Грудня, 2019
Триває зимовий набір до польських університетів. Початок навчання – з лютого 2020!
Триває зимовий набір до польських університетів. Початок навчання – з лютого 2020!

Одна з відмінностей польської системи вищої освіти від української полягає в тому, що набір до вузів відбувається двічі на рік: головний і додатковий (зимовий). Додатковий набір робить навчання в Польщі ще більш привабливим та доступним. Якщо студент з якихось причин проґавив вступну кампанію влітку, проте вирішив для себе вступати, то в нього є чудова можливість не втрачати час, а розпочати навчання вже зараз. Навчання для студентів зимового набору починається з другої половини лютого – початку березня. Зазвичай взимку розпочинають своє навчання на магістратурі більшість студентів політехнічних університетів.

Цікава пропозиція від Люблінського політехнічного університету для тих, хто має диплом бакалавра (інженера) чи магістра і хоче продовжити своє навчання на магістратурі або здобути другу вищу освіту. Вуз відкрив реєстрацію на навчання в магістратурі на таких напрямках: Aрхітектура, Будівництво, Електротехніка, Інформатика, Біомедична інженерія, Мехатроніка, Математика, ІТ та технічна освіта, Інженерія середовища, Механіка та будова машин, Інженерія продукції, Інженерія матеріалів, Транспорт, Управління та інженерія продукції.

Для абітурієнтів Люблінської політехніки, які розпочнуть навчання в другій половині лютого, університетом організований обов’язковий курс польської мови, який відбудеться з 27.01.2020 по 21.02.2020 р.

Багато інших державних та приватних польських вищих навчальних закладів також проводять додаткові зимові вступні кампанії. Розпочати навчання можна і на бакалавраті, і на магістратурі.

Найкращі пропозиції зимового набору 2020:

Суспільна Академія Наук у Варшаві - вартість навчання від 1215 € за рік. Академія «ВІСТУЛА» (бакалаврат та магістратура) - вартість навчання від 1200 € за рік.
Гуманітарно - Економічна Академія у Варшаві (англомовні програми бакалаврату та магістратури) – від 2000 € в рік.
Університет бізнесу у Вроцлаві (бакалаврат та магістратура) - вартість навчання від 1100 € за рік.
Університет Суспільно-Природничих Наук ім. Вінцента Поля в Любліні - вартість навчання від 820 € за рік.
Академія готельно- ресторанного бізнесу в Познані (бакалаврат та магістратура) - вартість навчання від 2600 € за рік.
Краківська Академія ім. Анджея Фрича Моджевського (магістратура) – від 1255 € за рік.
Люблінська політехніка - вартість навчання від 1200 € за рік.
Варшавська Політехніка - вартість навчання від 2000 € за рік.
Вроцлавська політехніка - вартість навчання від 2500 € за рік.
Ченстоховський політехнічний університет - вартість навчання від 1000 € за рік
та інші навчальні заклади.

Якщо ця пропозиція саме для Вас, не зволікайте та станьте студентом польського вузу вже зараз!


Отримати вичерпні відповіді та консультації стосовно освіти в Польщі ви можете у фахівців Програми «ОсвітаПоль». Приймайте зважені рішення!

Прес-центр ОсвітаПоль™
(044) 584-49-26
(097) 747-64-02
(050) 437-28-03
info@osvitapol.info
www.osvitapol.info

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!