Новини

16 Квітня, 2015
Відтепер українські cтуденти зможуть самостійно заробляти на навчання в Польщі
Відтепер українські cтуденти зможуть самостійно заробляти на навчання в Польщі

Відтепер українські студенти зможуть самостійно заробляти на навчання в Польщі

Міністерство праці в Республіці Польща цими днями закінчує роботу над законом, який дозволить українським студентам вже з першого травня цього року офіційно працювати цілий рік без жодних додаткових дозволів, повідомляє Польське радіо.

Нині в Республіці Польща іноземці з студентською візою можуть працювати лише протягом трьох місяців канікул. З метою поліпшення власних умов проживання студентів та можливісті повного або часткового заробітку на навчання цей строк влада Польщі вирішила подовжити саме для вихідців з нашої держави. Щоб витрати на навчання дітей не лягали цілком на батьків, які зараз проживають в країні з складною економічною ситуацією, студенти зможуть самостійно заробити на своє навчання в Польщі, адже це прекрасна можливість для перспективного майбутнього нашої молоді.

Як відомо, ще восени 2014 року польська влада надала понад 500 стипендій на навчання в польських вишах студентам з України, переважно з Донецької, Луганської областей. Як бачимо, Польща – близька для нас країна не лише на мовному та культурному рівні. Взаємовигідна співпраця та дружні відносини між владою наших країн сприяють розвитку добрих відносин між народами.

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!