Новини

18 Листопада, 2016
Успішне завершення всеукраїнського туру: результати та висновки експерта
Успішне завершення всеукраїнського туру: результати та висновки експерта

 

В жовтні – перших числах листопада 2016 року в найбільших містах України пройшли зустрічі з експертом із польської освіти Русланом Сорокою на тему «Все про навчання в Польщі». Проект охопив 17 міст нашої країни в різних областях, щоб надати змогу всім бажаючим особисто поставити питання експерту, отримати достовірну інформацію від першоджерела.

Можна з впевненістю сказати, що даний проект викликав величезне зацікавлення в українців. Зустрічі відвідало понад 3 тисячі осіб, більшість з яких були не просто слухачами, а активними учасниками обговорення. Так, найбільший інтерес викликали актуальні теми, що стосувалися змін у польській освіті та правильного вибору ВНЗ.

Висновки після проведення проекту:

У порівнянні з минулими роками значно зріс рівень поінформованості абітурієнтів та їх батьків, щодо вибору польського навчального закладу та майбутньої професії. Тішить, що сьогодні українці, маючи більше інформації, аналізують та раціонально обирають своє майбутнє.

Дякуємо всім за активну участь у заходах, за незабутні враження та приємне спілкування.

 


Увага!!! 25 листопада 2016 року буде оголошено 2 переможці жеребкування, які стануть щасливими власниками безкоштовних квитків на весняний промо-тур до Польщі, що відбудеться 23-26 березня 2017 року. Учасники жеребкування – відвідувачі зустрічей «Все про навчання в Польщі».

Успіхів!

ОСТАННІ НОВИНИ

09Вересня
Початок вступної кампанії 2021

«ОсвітаПоль» вітає всіх учасників Вступної кампанії 2020, які разом із Програмою успішно вступили до університетів Польщі та розчали захоплюючий етап свого життя!

Детальніше
17Серпня
Державний чи приватний університет? Обираємо вищий навчальний заклад в Польщі.

Якщо вас цікавить навчання в Польщі, то вибір навчального закладу є важливим питанням, до вирішення якого варто підійти розважливо. Спробуємо розібратись, у чому різниця між приватними та державними вузами і в чому полягають переваги кожного з них.

Детальніше
07Липня
ПОЛЬСЬКИЙ РОЗМОВНИЙ КЛУБ ВІД «ОСВІТАПОЛЬ»

ВІДКРИТА РЕЄСТРАЦІЯ НА СЕРПЕНЬ-ВЕРЕСЕНЬ

 

Детальніше
06Липня
Як поступити до Польщі? Відгуки та коментарі студентів

У поданих нижче відео молоді люди діляться своїм досвідом вступу до польського ВНЗ, враженнями від цього процесу. Відверта розмова та непідробні емоції героїв відео будуть корисними для кожного, хто стоїть на порозі самостійного життя, обираючи для себе напрямок.

Детальніше
З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!