Новини

17 Лютого, 2020
Особливості подорожей до Польщі. Зміни у правилах безвізового режиму з ЄС
Особливості подорожей до Польщі. Зміни у правилах безвізового режиму з ЄС

Безвізовий режим України з Євросоюзом дає можливість туристам та людям у справах відвідувати Європу на термін до 90 днів, а отже, для студентів, які проходять навчання в Польщі, це не підходить. Їм потрібно відкривати студентську візу, яка має термін дії 1 рік. Варто нагадати, що у минулому році відбулися суттєві зміни в переліку необхідних документів, що потрібні для відкриття цього типу візи, про що ми раніше розповідали в новинах.

Батьків часто цікавить питання, чи можуть вони вільно відвідувати своїх дітей у Польщі, маючи на руках біометричний паспорт. І так, і ні. Так, завдяки впровадженню безвізового режиму такі поїздки стали значно простішими, адже вже не потрібно відкривати візу. Проте варто пам’ятати про деякі важливі нюанси при перетині кордону:

  • працівник пограничної служби може запитати про мету візиту, потребувати підтвердження бронювання місця проживання в Польщі;
  • підтвердження платоспроможності – готівка чи виписка з банківського рахунку;
  • від вас можуть вимагати поліс медичного страхування, поліс страхування цивільної відповідальності, у разі подорожі авто;
  • квиток у зворотному напрямку для підтвердження намірів повернутися.

Зміни до безвізу на 2021 рік

Варто зазначити, що на 2021 рік Європейський Союз запланував зміни до умов перетину кордону. Відтепер усі бажаючі відвідати ЄС змушені будуть перед поїздкою пройти платну (!) авторизацію на сайті ETIAS — Європейської системи авторизації та інформації про подорожі.

Це нововведення стосується не лише українців, а також громадян більш ніж 60 країн, у тому числі США, Канади, Австралії, т.п. Зміст авторизації полягатиме у заповнені анкети на сайті та сплаті 7 євро. Відповідь у більшості випадків особа отримає за кілька хвилин, проте деякі анкети можуть взяти на додаткову перевірку в компетентні органи. За деяких обставин можуть покликати на співбесіду до консульства.

Польсько-українська програма «ОсвітаПоль» надає детальні консультації абітурієнтам та їх батькам, щодо умов перетину кордону, умов отримання студентської візи й подібне. Наші працівники завжди готові надати вам вичерпну відповідь, щоб ваша подорож відбулася без ускладнень.


Отримати вичерпні відповіді та консультації стосовно освіти в Польщі ви можете у фахівців Програми «ОсвітаПоль». Приймайте зважені рішення!
Прес-центр ОсвітаПоль™

(044) 584-49-26
(097) 747-64-02
(050) 437-28-03
info@osvitapol.info
www.osvitapol.info

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!