Новини

05 Березня, 2020
Чи можна зекономити на подорожі до Польщі? Акції автобусних перевізників
Чи можна зекономити на подорожі до Польщі? Акції автобусних перевізників

Навчання в Польщі передбачає поїздки студентів чи їх батьків з України до Польщі й навпаки. Розглянемо, як можна зекономити на таких подорожах, щоб студенти мали змогу частіше навідуватись додому.

Акції та цікаві пропозиції автобусних лоукостерів
На сьогодні виділяється чотири найбільших автоперевізника, які транспортують левову частку пасажирів та надають їм цікаві пропозиції. Щоб привабити до себе більше постійних клієнтів, перевізники вигадують різні зачіпки: одні пропонують кешбек чи знижки на наступні подорожі, інші ж проводять акції, знижуючи максимально вартість квитків.

Ecolines
Для зареєстрованих клієнтів на сайті компанії пропонуються особливі ціни на квитки, що напряму залежать від дня тижня, свят та інших факторів. Також для учасників дисконт-клубу Ecolines повертає кешбек у розмірі від 10% до 15% вартості квитка, який можна буде використати при наступній оплаті подорожі.

Leo Express
Даний чеський перевізник для приваблення клієнтів розробив власну дисконтну програму Smile Club. Накопичення бонусів на рахунку клієнта відбувається за купівлю квитка, їжі та напоїв під час подорожі. Тобто чим більше ви витрачаєте коштів з Leo Express, тим збільшується ваш бонусний рахунок. Так за витрачені 41 євро на рахунок клієнта падає 2,5% бонусів. Максимальні 10% бонусів, якщо ви витратите понад 420 євро.
Цікаво, що пільгові категорії клієнтів, як то учні, студенти, пенсіонери отримують 25% кешбеку на свій рахунок. Бонусами можна оплачувати наступні квитки, їжу, напої.

East West Eurolines
Щоб отримати карту лояльності від даного перевізника, потрібно упродовж року збирати квитки на міжнародні перевезення. Потім в кінці року в офісі East West Eurolines у Львові ви зможете обміняти квитки на карту за такою схемою:

  • вартість квитків 2000 грн – бонусна карта на 5%;
  • вартість квитків на 3000 грн і карта на 5% - отримуєте карту на 10%;
  • вартість квитків на 4000 грн і карта на 10% - отримуєте карту на 15%;
  • вартість квитків на 7000 грн і карта на 15% - отримуєте карту на 25%.

Важливо, що термін дії бонусних карт необмежений.

FlixBus
Даний перевізник балує своїх постійних клієнтів цікавими пропозиціями, розіграшами, конкурсами та лотереями, які можна відстежувати у мобільному додатку компанії та на сторінці у Facebook. Також варто підписатися на розсилку новин перевізника, з якої можна першими дізнатися про спеціальні пропозиції компанії.
Якщо ви бажаєте зекономити на подорожах по території Польщі, варто звернути увагу й на пропозиції польського перевізника Neobus. Він транспортує клієнтів з прикордонних польських міст по всій території країни, іноді проводячи небачені акції – квиток за 1 євро.
Щоб зекономити з Neobus, варто зареєструватися на сайті компанії. За кожен квиток клієнту нараховується 6% бонусів від його вартості, які можна використати при оплаті наступної подорожі. До того ж перевізник дає гарні знижки пільговим категоріям клієнтів: дітям, учням та студентам.


Отримати вичерпні відповіді та консультації стосовно навчання та проживання студентів в Польщі ви можете у фахівців Програми «ОсвітаПоль». Приймайте зважені рішення!
Прес-центр ОсвітаПоль™
(044) 584-49-26
(097) 747-64-02
(050) 437-28-03
info@osvitapol.info
www.osvitapol.info

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!