Новини

13 Березня, 2020
ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ 2020!
ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ 2020!

З 12 березня на всій території України запроваджено карантин, який діятиме щонайменше до 3 квітня. Він передбачає призупинку освітнього процесу, роботи розважальних центрів, кінотеатрів тощо.

Також будуть скасовані всі масові заходи на цей час. Є рекомендації щодо обмеження прийняття відвідувачів в офісах. Нагадуємо вам, що всі наші послуги можна отримати в режимі онлайн. Якщо бажаєте проконсультуватись, зателефонуйте нам - (097) 747 64 02, (050) 437 28 03, (044) 584 49 26, або залиште заявку на сайті - і наші менеджери зателефонують вам. Також можна написати листа на емейл: info@osvitapol.info і ми підготуємо відповідь на ваш запит. Розпочати вступ можна в режимі онлайн в розділі "ПРАВИЛА ВСТУПУ", вивчати польську мову можливо по скайпу, зареєструвавшись у розділі "КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ" .


Зберігаємо спокій, дотримуємося особистого захисту та гігієни і бажаємо всім здоров'я!

ОСТАННІ НОВИНИ

27Березня
Нові освітні пропозиції від Міжнародного університету логістики і транспорту у Вроцлаві

Нові освітні пропозиції від Міжнародного університету логістики і транспорту у Вроцлаві: нові факультети, безкоштовні курси та стажування за кордоном.

Детальніше
24Березня
АКЦІЯ! Знижка 1000 грн. на послуги вступу до ВНЗ, ТЕХНІКУМІВ ТА ЛІЦЕЇВ!
Детальніше
20Березня
До уваги громадян України, які вимушені залишитися в Польщі через обмеження на кордоні, а термін їх легального перебування в Польщі завершується з 15 березня.
Детальніше
19Березня
Корисні поради для тих, хто вивчає польську мову

Польська й українська мова багато в чому схожі, особливо на лексичному рівні. Проте це не означає, що для вивчення польської мови не потрібно докладати зусиль. Дехто для її освоєння записується на курси, дехто пробує самостійно опанувати за допомогою підручників та онлайн-уроків

Детальніше

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?

СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!