Новини

20 Березня, 2020
До уваги громадян України, які вимушені залишитися в Польщі через обмеження на кордоні, а термін їх легального перебування в Польщі завершується з 15 березня.
До уваги громадян України, які вимушені залишитися в Польщі через обмеження на кордоні, а термін їх легального перебування в Польщі завершується з 15 березня.

Посольство  України у Республіці Польща повідомило, що прикордонна служба Польщі не накладатиме санкції на громадян України, термін перебування яких на території РП закінчується після 15 березня і вони не мають можливості виїхати в Україну через обмеження на кордоні з моменту оголошення стану епідемічної загрози у Польщі. Тобто, якщо останній день легального перебування особи припадатиме на день 15 березня чи наступні дні - польські служби пообіцяли адміністративні чи карні санкції до громадян України не застосовувати.

Але ‼ кожен випадок розглядатиметься індивідуально і таке звернення носить рекомендаційний характер. Тому,  радимо своїм студентам та батькам, які перебувають зараз  в Польщі, і термін їх легального перебування завершиться до дня зняття карантину та обмежень прикордонного руху , подбати про продовження візи або вироблення Карти Побуту в Польщі.  Важлива умова: документи необхідно  подати до того моменту, як закінчиться термін дії попередньої візи чи Карти Побуту!  Відповідну заяву та документи необхідно відправити до Воєводського Управління поштою замовним листом. Це дасть можливість легально перебувати на території Польщі до завершення розгляду Вашої справи.


Отримати вичерпні відповіді та фахові консультації, стосовно освіти та проживання в Польщі, ви можете у фахівців Програми «ОсвітаПоль». Приймайте зважені рішення!

Прес-центр ОсвітаПоль™

(044) 584-49-26

(097) 747-64-02

(050) 437-28-03

info@osvitapol.info

www.osvitapol.info

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!