Новини

24 Березня, 2020
АКЦІЯ! Знижка 1000 грн. на послуги вступу до ВНЗ, ТЕХНІКУМІВ ТА ЛІЦЕЇВ!
АКЦІЯ! Знижка 1000 грн. на послуги вступу до ВНЗ, ТЕХНІКУМІВ ТА ЛІЦЕЇВ!

Подайте заявку ON-LINE   на вступ до ВНЗ, ТЕХНІКУМУ чи ЛІЦЕЮ у період карантину та отримайте знижку 1000 грн. на послуги вступу!

Достатньо заповнити на сайті коротку АНКЕТУ  та завантажити копії відповідних документів.  Ми надішлемо вам на email угоду та розпочнемо ваш вступ!

Акція діє на пакети «Комфорт» при вступі до університетів, технікумів та ліцеїв лише в період карантину!!


Отримати вичерпні відповіді та фахові консультації  стосовно освіти та проживання в Польщі  ви можете у фахівців Програми «ОсвітаПоль».  Приймайте зважені рішення!

Прес-центр ОсвітаПоль™: (044) 584-49-26, (097) 747-64-02, (050) 437-28-03, info@osvitapol.info, www.osvitapol.info

 

ОСТАННІ НОВИНИ

27Березня
Нові освітні пропозиції від Міжнародного університету логістики і транспорту у Вроцлаві

Нові освітні пропозиції від Міжнародного університету логістики і транспорту у Вроцлаві: нові факультети, безкоштовні курси та стажування за кордоном.

Детальніше
20Березня
До уваги громадян України, які вимушені залишитися в Польщі через обмеження на кордоні, а термін їх легального перебування в Польщі завершується з 15 березня.
Детальніше
19Березня
Корисні поради для тих, хто вивчає польську мову

Польська й українська мова багато в чому схожі, особливо на лексичному рівні. Проте це не означає, що для вивчення польської мови не потрібно докладати зусиль. Дехто для її освоєння записується на курси, дехто пробує самостійно опанувати за допомогою підручників та онлайн-уроків

Детальніше

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?

СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!