Новини

06 Вересня, 2015
Підсумки вступної кампанії 2015

Вступна кампанія 2015 успішно завершилася, подарувавши сотням студентів з України шанс на європейське майбутнє. ОсвітаПоль щиро вітає всіх студентів, які успішно вступили до кращих рейтингових ВНЗ Польщі.

Підсумовуючи популярність ВНЗ та спеціальностей, можна відзначити, що найбільш затребуваними є навчальні заклади, розташовані у Варшаві - 70% абітурієнтів віддали перевагу саме їм. Почесне друге місце в рейтингу популярності займає Краків - навчатися в цьому місті виказали бажання 20%. Решта 10% в рівній мірі розділили між собою Лодзь, Люблін, Катовіце і Вроцлав.

Вступна кампанія 2015 підтвердила популярність гуманітарних напрямків - ці спеціальності обрали 50% абітурієнтів. Економічні спеціальності склали 20%, на сферу ІТ прийшлося 12%. Відзначимо зріст популярності медичних спеціальностей - 8%, і технічних - 10%. ОсвітаПоль не зупиняється на досягнутому і готує нові навчальні пропозиції для абітурієнтів 2016, які будуть озвучені незабаром. Слідкуйте за новинами компанії.

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!