Новини

14 Квітня, 2020
БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ В ПОЛЬЩІ – АКЦІЯ ВІД УНІВЕРСИТЕТУ ІМ. МАРІЇ КЮРІ-СКЛОДОВСЬКОЇ В ЛЮБЛІНІ
БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ В ПОЛЬЩІ – АКЦІЯ ВІД УНІВЕРСИТЕТУ ІМ. МАРІЇ КЮРІ-СКЛОДОВСЬКОЇ В ЛЮБЛІНІ

Державний Університет ім. Марії Кюрі-Склодовської у Любліні  підготував цікавий конкурс для іноземних абітурієнтів – безкоштовне навчання для  активних, креативних та амбітних осіб. Вуз шукає тих, хто має виняткові досягнення в галузі культури, науки, в спорті чи суспільному житті.

Це значить, що українські абітурієнти, які вивчають та цікавляться польською мовою й культурою, бажають розвивати свої творчі здібності, таланти й креативні нахили, мають можливість взяти участь у конкурсі й позмагатися за право безкоштовно навчатися в польському університеті.

Приймання заявок на участь у конкурсі триватиме у вузі до 22 травня, оголошення переможців буде 17 липня 2020 року. До анкети учасника конкурсу потрібно додати скан копії грамот, дипломів, сертифікатів, що підтверджують значні здобутки абітурієнта в спорті, мистецтві, науці чи суспільному житті. Безкоштовні освітні пропозиції є для кожного з 12  факультетів, на англомовних та польськомовних програмах. Спеціальності й напрямки навчання буде обрано керівництвом вузу.

Отже, не зволікайте. Якщо ви творча й активна особистість, обов’язково скористайтеся такою чудовою можливістю. Програма «ОсвітаПоль» вже розпочала приймання документів на участь у конкурсі й навчання в даному університеті.

Програма «ОсвітаПоль» - це гарантований вступ та підтримка абітурієнтів і їх батьків на всіх етапах навчання в Польщі. Працюйте з професіоналами!

Вступна кампанія 2020 розпочалась. Реєстрацію до польських вузів, технікумів та ліцеїв відкрито!

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Отримайте безкоштовні консультації стосовно навчання в Польщі у фахівців Програми «ОсвітаПоль».  Приймайте зважені рішення!

(097) 747-64-02,  (050) 437-28-03, (044) 584-49-26, info@osvitapol.info  www.osvitapol.info  

Прес-центр ОсвітаПоль™

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!