Новини

03 Вересня, 2015
Нова пропозиція для абітурієнтів - Ягелонський університет
Нова пропозиція для абітурієнтів - Ягелонський університет

Польсько – Українська програма «ОсвітаПоль» починаючи від вступної кампанії 2015 року надає можливість навчання в одному з найвідоміших університетів в Європі, який у 2014 році відсвяткував своє 650-річчя – Краківському Ягелонському університеті.

«ОсвітаПоль», дбаючи про інтереси своїх клієнтів, пропонує вступ саме до цього закладу з багатьох причин, одна з яких, це те, що диплом про вищу освіту, отриманий у цьому навчальному закладі цінується не лише у Польщі, а й в усьому світі, завдяки авторитету самого університету та його викладачів. Також треба відмітити, що Ягелонський університет входить до Утрехтської спілки, яка об’єднує найбільш впливові учбові заклади Європи.

Краківській Ягелонський університет відзначається великим вибором спеціальностей, яких більше 150, високим рівнем викладання – тут працює біля 700 професорів та більше, ніж 3700 академічних викладачів, швидким впровадженням у навчальну програму інноваційних методик та результатів досліджень. Крім того, у Ягелонському університеті знаходиться всесвітньо відома бібліотека, яка налічує більше 6 млн. книг та рукописів, до якої їдуть науковці усього світу.

Цей учбово-науковий заклад дає всебічну, академічну та якісну освіту, завдяки чому його випускники мають змогу збудувати таке життя, про яке мріяли. Про це свідчить подальша доля його випускників: Ян ІІІ Собеський - король Польщі та Великий Литовський князь, Леопольд Інфельд – фізик – теоретик, розробник теорії Борна – Інфельда з електродинаміки, а Станіслав Лем – відомий письменник, що сформував світогляд кількох поколінь.

Серед найбільш популярних напрямів навчання з 73, які пропонує університет, можна відзначити:

  • Юриспруденцію та адміністрацію
  • Лікарський та фармацевтичний факультети
  • Управління та комунікацію
  • Міжнародні та політичні дослідження
  • Математику та інформатику
  • Біохімію, біофізику, біотехнологію та інші факультети природничих наук, що пов’язано з існуванням потужної університетської науково-дослідної бази

Виходячи з того, що «ОсвітаПоль» динамічно розвивається та вважає, що абітурієнтам, які звернулися саме до неї, повинно бути запропоновано найширший вибір ВНЗ, то кількість навчальних закладів, представлених у програмі, постійно зростає, але перевірку рівня викладання та якість освіти програма «ОсвітаПоль» проводить як і раніше – ретельно та прискіпливо.

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!