Новини

30 Квітня, 2021
З 1 травня в Польщі планується послаблення карантинних обмежень
З 1 травня в Польщі планується послаблення карантинних обмежень
Пандемія коронавірусу в Польщі продовжує відступати

   "Отримані нами дані дозволяють приймати рішення, пов'язані з розморожуванням економіки. Найгірше, що стосується інфекції, - вже позаду" - про це заявив прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецкій під час пресконференції 28 квітня.

   З появою коронавірусу життя у всіх країнах світу змінилася і Польща не є винятком. У перші місяці вірусу всім було дуже важко, закрилися кордони, транспортне сполучення, всі університети перейшли на дистанційне навчання, з'явилося безліч обмежень і люди запанікували.

   Однак зараз все не так погано, всі адаптувалися до такого стилю життя. Що зміниться найближчим часом?

   Вже з 1 травня відновлюють свою роботу перукарні та салони краси. З 4 травня відкриють свої двері для відвідувачів торгові центри, художні галереї та музеї. Діти 1-3 класів повернуться в стіни шкіл. А з 8 травня, з деякими обмеженнями, запрацюють і готелі.

   Носити маску все ще обов'язково, за її відсутність можна отримати дуже великий штраф і поліція ретельно за цим стежить. Але з 15 травня, при сприятливій ситуації, можна буде не носити маски на вулиці. В той самий час планується відкриття вуличних кінотеатрів. Перейдуть на гібридну форму навчання й учні середньої школи.

   З 29 травня - почнуть роботу ресторани та кафе, спортивні клуби та басейни, але тільки 50% наповнюваністю. До цього часу всі кафе й ресторани працювали тільки на винос і доставку.

   Університети поки продовжують працювати дистанційно, але з нового навчального року планується, що навчання відбуватиметься у звичайному, стаціонарному режимі. 

   Пандемія коронавірусу в Польщі продовжує відступати, тим самим даруючи надію на швидку перемогу над нею. Про це заявив 29 квітня заступник міністра охорони здоров'я Польщі Вальдемар Краска під час пресконференції.


Отримати вичерпні відповіді та фахові консультації стосовно освіти в Польщі, ви можете у фахівців Програми «ОсвітаПоль»

Пресцентр ОсвітаПоль™
(044) 584-49-26
(097) 747-64-02
(050) 437-28-03
info@osvitapol.info

 

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!