Новини

28 Жовтня, 2015
Нові освітні пропозиції на 2016 рік
Нові освітні пропозиції на 2016 рік

 

Польсько-українська програма «ОсвітаПоль» розширює перелік освітніх пропозицій на Вступну кампанію 2016. Ми радо відкриваємо новий освітній напрямок – Вроцлав, один з академічних центрів польської освіти, та пропонуємо на вибір один з чотирьох престижних солідних університетів цього міста.

Сьогодні Вроцлав доволі швидко розвивається як економічний, освітній, культурний та туристичний центр Польщі. Це найбільше місто в західній частині країни і водночас четверте за величиною місто в державі. Стрімкий економічний розвиток Вроцлава сприяв зростанню освітньої пропозиції у регіоні, на яку покладена задача підготовки високопрофесійних кадрів, відповідно до вимог ринку праці. На сьогодні вроцлавські університети показують високі рейтинги серед польських вишів та навчають 130 тис. студентів щорічно. Тут протікає дуже жваве та яскраве студентське життя.

Варто згадати і про Вроцлав, як туристичний центр, оскільки 1000-літньому місту, яке розташоване на 5 річках, є чим пишатися. Його ще називають «польською Венецією» за красу і водне розташування міста.

Також раді повідомити, що починаючи з 2016 року «ОсвітаПоль» наладила співпрацю з Університетом Кіномистецтва у Варшаві. Це унікальна пропозиція для творчої молоді, яка прагне розкрити свої таланти та здобути вищу освіту за бажаним фахом, та в майбутньому, можливо, отримати визнання у світовій кіноіндустрії. 

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!