Новини

22 Квітня, 2016
Вступ 2016: що обирають українці?
Вступ 2016: що обирають українці?

 

Сьогодні вже зрозуміло, що близько 34% учасників Програми «ОсвітаПоль» на 2016/2017 н.рр. зробили виріб на користь саме державних ВИШів. Якщо порівняти з минулорічними показниками, то бачимо, що ця цифра збільшилась у кілька разів. Так, у 2015 році кількість учасників Програми, що вступили до державних навчальних закладів, склала 14%. У 2014 році – 11%, а у 2013 році – 8%.

Звісно, це дані лише однієї Програми, яка співпрацює з вишами Польщі і допомагає українським студентам отримати європейську освіту. Проте «ОсвітаПоль» є найпершою, найбільшою та найсоліднішою організацією у своєму напрямі, тому ігнорувати таку тенденцію не можна. Розглянемо основні причини, які вплинули на вподобання українців, на збільшення бажаючих отримати освіту у державних польських вишах.


  1. Зрілість української молоді. На сьогоднішній день наш споживач вже достатньо обізнаний, щодо навчання в Польщі, тому й ретельніше та більш обдумано обирає для себе університет. Причиною тому є безліч відповідної вичерпної інформації в інтернеті та СМІ, а також земляки, знайомі, друзі, що вже мають польських диплом або ще навчаються. 
  2. Зниження ціни. Як раніше зазначали, польські державні навчальні заклади на 2016/17 навчальний рік значно понизили вартість навчання, що не могло не відобразитись позитивним чином на попиті. На деякі спеціальності відбулося пониження ціни вдвічі або й навіть втричі.
  3. Спеціалізація «ОсвітаПоль» на співробітництві саме з державними ВИШами. Робота з державними освітніми установами опосередковано позначилася на тій тенденції, що ми помічаємо. Адже існує небагато фірм та організацій, що співпрацюють з такими складними партнерами, якими є державні навчальні заклади Польщі, особливо топові. Це дуже велика відповідальність і кропітка праця, оскільки такі заклади висувають суворі вимоги щодо вступу. Переважно вони стосуються не співбесіди чи іспитів, а правильності оформлення усіх необхідних документів у дуже стислий проміжок часу. Польські держ.заклади вирізняються розвиненим документальним бюрократизмом, що створює значні перепони під час вступу.

В цілому, тенденція до збільшення бажаючих українців вступити до польських державних навчальних закладів позитивна, оскільки майбутнє, безумовно, за цими університетами. Програма «ОсвітаПоль» спрогнозувала таку тенденцію раніше, тому ще з 2011 року взяла курс співробітництво та поглиблення зв’язків з державними ВИШами. За ці п’ять років плідної співпраці фахівці Програми добули безцінний досвід, корисні контакти та зв’язки. Ось чому на сьогодні «ОсвітаПоль» - найфаховіша та найсолідніша українська організація в польському академічному середовищі. 

ОСТАННІ НОВИНИ

09Вересня
Початок вступної кампанії 2021

«ОсвітаПоль» вітає всіх учасників Вступної кампанії 2020, які разом із Програмою успішно вступили до університетів Польщі та розчали захоплюючий етап свого життя!

Детальніше
17Серпня
Державний чи приватний університет? Обираємо вищий навчальний заклад в Польщі.

Якщо вас цікавить навчання в Польщі, то вибір навчального закладу є важливим питанням, до вирішення якого варто підійти розважливо. Спробуємо розібратись, у чому різниця між приватними та державними вузами і в чому полягають переваги кожного з них.

Детальніше
07Липня
ПОЛЬСЬКИЙ РОЗМОВНИЙ КЛУБ ВІД «ОСВІТАПОЛЬ»

ВІДКРИТА РЕЄСТРАЦІЯ НА СЕРПЕНЬ-ВЕРЕСЕНЬ

 

Детальніше
06Липня
Як поступити до Польщі? Відгуки та коментарі студентів

У поданих нижче відео молоді люди діляться своїм досвідом вступу до польського ВНЗ, враженнями від цього процесу. Відверта розмова та непідробні емоції героїв відео будуть корисними для кожного, хто стоїть на порозі самостійного життя, обираючи для себе напрямок.

Детальніше
З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!