Новини

22 Квітня, 2016
Вступ 2016: що обирають українці?
Вступ 2016: що обирають українці?

 

Сьогодні вже зрозуміло, що близько 34% учасників Програми «ОсвітаПоль» на 2016/2017 н.рр. зробили виріб на користь саме державних ВИШів. Якщо порівняти з минулорічними показниками, то бачимо, що ця цифра збільшилась у кілька разів. Так, у 2015 році кількість учасників Програми, що вступили до державних навчальних закладів, склала 14%. У 2014 році – 11%, а у 2013 році – 8%.

Звісно, це дані лише однієї Програми, яка співпрацює з вишами Польщі і допомагає українським студентам отримати європейську освіту. Проте «ОсвітаПоль» є найпершою, найбільшою та найсоліднішою організацією у своєму напрямі, тому ігнорувати таку тенденцію не можна. Розглянемо основні причини, які вплинули на вподобання українців, на збільшення бажаючих отримати освіту у державних польських вишах.


  1. Зрілість української молоді. На сьогоднішній день наш споживач вже достатньо обізнаний, щодо навчання в Польщі, тому й ретельніше та більш обдумано обирає для себе університет. Причиною тому є безліч відповідної вичерпної інформації в інтернеті та СМІ, а також земляки, знайомі, друзі, що вже мають польських диплом або ще навчаються. 
  2. Зниження ціни. Як раніше зазначали, польські державні навчальні заклади на 2016/17 навчальний рік значно понизили вартість навчання, що не могло не відобразитись позитивним чином на попиті. На деякі спеціальності відбулося пониження ціни вдвічі або й навіть втричі.
  3. Спеціалізація «ОсвітаПоль» на співробітництві саме з державними ВИШами. Робота з державними освітніми установами опосередковано позначилася на тій тенденції, що ми помічаємо. Адже існує небагато фірм та організацій, що співпрацюють з такими складними партнерами, якими є державні навчальні заклади Польщі, особливо топові. Це дуже велика відповідальність і кропітка праця, оскільки такі заклади висувають суворі вимоги щодо вступу. Переважно вони стосуються не співбесіди чи іспитів, а правильності оформлення усіх необхідних документів у дуже стислий проміжок часу. Польські держ.заклади вирізняються розвиненим документальним бюрократизмом, що створює значні перепони під час вступу.

В цілому, тенденція до збільшення бажаючих українців вступити до польських державних навчальних закладів позитивна, оскільки майбутнє, безумовно, за цими університетами. Програма «ОсвітаПоль» спрогнозувала таку тенденцію раніше, тому ще з 2011 року взяла курс співробітництво та поглиблення зв’язків з державними ВИШами. За ці п’ять років плідної співпраці фахівці Програми добули безцінний досвід, корисні контакти та зв’язки. Ось чому на сьогодні «ОсвітаПоль» - найфаховіша та найсолідніша українська організація в польському академічному середовищі. 

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!