Новини

15 Травня, 2016
ІІ етап – подача документів до ВИШів
ІІ етап – подача документів до ВИШів

 

2 етап – найважливіший період Вступної кампанії.

Наближається найбільш складний та відповідальний етап Вступної кампанії 2016 - реєстрація та подача оригіналів документів до обраних польських ВИШів.

Головними документами для вступу, звичайно, є атестат з додатком або диплом з додатком для тих, хто йде на магістратуру. Ці документи перед подачею до навчального закладу мають пройти належну обробку, що включає обов’язкову апостилізацію в Міністерстві освіти, переклад та завірення польськими кваліфікованими перекладачами та ін.

Також нині час звернути увагу на візове питання студентам, які планують їхати на адаптаційний курс перед початком навчання в Польщі. Саме в травні вони мають зареєструватись до Візового центру на подачу документів (зокрема закордонного паспорту).

Тому у травні-червні кожен учасник «ОсвітаПоль» має бути особливо уважним, періодично заходити до свого віртуального кабінету для ознайомлення з порадами та настановами від Програми, для відстеження оновленої інформації. Нагадуємо, не варто затягувати з оформленням паспорту, атестату чи інших важливих документів, оскільки вони ще мають пройти належну підготовку у відповідних органах, а це все час. Польські ВИШі, особливо державні, висувають жорсткі вимоги до точності й правильності оформлення документів та обмежений часовий проміжок для їх подачі.

Лише повне дотримання цих умов може гарантувати абітурієнту успішний вступ.

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!