Новини

15 Травня, 2016
ІІ етап – подача документів до ВИШів
ІІ етап – подача документів до ВИШів

 

2 етап – найважливіший період Вступної кампанії.

Наближається найбільш складний та відповідальний етап Вступної кампанії 2016 - реєстрація та подача оригіналів документів до обраних польських ВИШів.

Головними документами для вступу, звичайно, є атестат з додатком або диплом з додатком для тих, хто йде на магістратуру. Ці документи перед подачею до навчального закладу мають пройти належну обробку, що включає обов’язкову апостилізацію в Міністерстві освіти, переклад та завірення польськими кваліфікованими перекладачами та ін.

Також нині час звернути увагу на візове питання студентам, які планують їхати на адаптаційний курс перед початком навчання в Польщі. Саме в травні вони мають зареєструватись до Візового центру на подачу документів (зокрема закордонного паспорту).

Тому у травні-червні кожен учасник «ОсвітаПоль» має бути особливо уважним, періодично заходити до свого віртуального кабінету для ознайомлення з порадами та настановами від Програми, для відстеження оновленої інформації. Нагадуємо, не варто затягувати з оформленням паспорту, атестату чи інших важливих документів, оскільки вони ще мають пройти належну підготовку у відповідних органах, а це все час. Польські ВИШі, особливо державні, висувають жорсткі вимоги до точності й правильності оформлення документів та обмежений часовий проміжок для їх подачі.

Лише повне дотримання цих умов може гарантувати абітурієнту успішний вступ.

ОСТАННІ НОВИНИ

09Вересня
Початок вступної кампанії 2021

«ОсвітаПоль» вітає всіх учасників Вступної кампанії 2020, які разом із Програмою успішно вступили до університетів Польщі та розчали захоплюючий етап свого життя!

Детальніше
17Серпня
Державний чи приватний університет? Обираємо вищий навчальний заклад в Польщі.

Якщо вас цікавить навчання в Польщі, то вибір навчального закладу є важливим питанням, до вирішення якого варто підійти розважливо. Спробуємо розібратись, у чому різниця між приватними та державними вузами і в чому полягають переваги кожного з них.

Детальніше
07Липня
ПОЛЬСЬКИЙ РОЗМОВНИЙ КЛУБ ВІД «ОСВІТАПОЛЬ»

ВІДКРИТА РЕЄСТРАЦІЯ НА СЕРПЕНЬ-ВЕРЕСЕНЬ

 

Детальніше
06Липня
Як поступити до Польщі? Відгуки та коментарі студентів

У поданих нижче відео молоді люди діляться своїм досвідом вступу до польського ВНЗ, враженнями від цього процесу. Відверта розмова та непідробні емоції героїв відео будуть корисними для кожного, хто стоїть на порозі самостійного життя, обираючи для себе напрямок.

Детальніше
З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!